S.S.S.

İstanbul Coffee Festival nedir?

İstanbul Coffee Festival, geleneksel kahve kültürünün yanı sıra, yeni nesil kahve akımını, beraberinde getirdiği yaşam stilini, interaktif workshoplar, seminerler, akustik konserler, sergi ve birçok ilgi çekici etkinlikle birlikte tüketici ile buluşturan, odağına deneyimi yerleştiren bir festivaldir.

Nerede ve ne zaman?

İstanbul Coffee Festival 21-22-23-24 Eylül tarihlerinde Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek.

Biletim neleri kapsıyor?

Biletler 3 kategoriden oluşmaktadır. Biletiniz ait olduğu seans dahilindeki tüm ücretsiz etkinlikler, markaların ikramları, seminer ve workshopları kapsamaktadır.

Seans Bileti: 4 saatlik

Tüm Gün: 8 saatlik

Kombine: 4 tam gün

Programlara nasıl katılabilirim?

Festival dahilindeki etkinliklere katılım ücretsizdir.

Scae Türkiye Kahve Şampiyonası nedir?

Dünya genelinde düzenlenen kahve konulu tek resmi organizasyon World Coffee Events’in Türkiye seçmeleri SCAE Türkiye tarafından gerçekleştirilmektedir. SCAE Türkiye Kahve Şampiyonası aşağıdaki 5 kategoriyle festivalde yer alacak.

Barista

Demleme

Cezve&İbrik

Kavurma

Latte Art

Festival alanına nasıl ulaşırım?

Metro, Metrobüs, Otobüs, Marmaray, Şehir Hatları Vapurları, Dolmuş ve Ticari Araçlar ile ulaşımı kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Vestiyer var mı?

Festival alanında yemek yiyebileceğim bir yer olacak mı?

Artizan lezzetler alanında yemek alanı oluşturulacaktır.

Biletimi geri iade edebilirmiyim?

Maalesef, etkinlik iptal edilmediği ve/veya ertelenmediği sürece, bilet iadesi, iptal ve değişiklik yapılamamaktadır.

Sektör günü ve Ziyaretçi günü arasındaki fark nedir?

Sektör Günü; Sektördeki firmaların ortaklık ve/veya bayilik konuları üzerine görüşmeler, seminerler, workshoplar gerçekleştireceği etkinlik günüdür.

Ziyaretçi günü; Ziyaretçilerimizin tüm aktivitelerden faydalanabileceği ve kahve severlerle bir araya gelerek, dört gün boyunca interaktif workshoplar, seminerler, akustik konserler, sergi ve birçok etkinliğe katılabileceği etkinlik günüdür.

Güvenlik

Festival alanında güvenlik amaçlı özel güvenlik görevlileri bulunacaktır. Güvenlikle ilgili bir problem gördüğünüz veya hissettiğiniz anda güvenlik birimine veya polise haber veriniz.

İlk Yardım

Festival alanında sizlere sağlık konusunda destek verecek sağlık ekipleri bulunmaktadır. Acil durumda güvenlik görevlileri ile irtibata geçmenizi öneririz.

Yangın Halinde

Festival alanında yangın söndürme sistemi bulunmaktadır. Yangın veya tahliye durumunda lütfen bu konuda sizleri yönlendirecek kişileri takip ediniz.

Cam ve Kesici Eşyalar

Etkinlik alanına cam veya kesici eşyalarla girmek kesinlikle yasaktır.

Danışma

Etkinlik alanında bilgilendirme noktaları bulunmaktadır. Tüm sorularınızı bilgilendirme noktalarında bulunan görevlilere veya etkinlik alanında yer alacak olan gezici ekibe sorabilirsiniz.

Lütfen festival alanında bulduğunuz eşyaları etkinlik alanında bulunan görevlilere veya giriş/çıkış alanında bulunan danışma noktalarına teslim ediniz.  Etkinlik sonrası 3 ay muhafaza edilecek eşyalara 0 216 469 4858 numarayı arayarak ulaşabilirsiniz.

Kayıp Eşya

Lütfen festival alanında bulduğunuz eşyaları etkinlik alanında bulunan görevlilere veya giriş/çıkış alanında bulunan danışma noktalarına teslim ediniz.  Etkinlik sonrası 3 ay muhafaza edilecek eşyalara 0 216 469 4858 numarayı arayarak ulaşabilirsiniz.

Etkinlik sırasında fotoğraf ve video çekimi yapılacak mı?

Evet, festival süresince ICF kameraman ve fotoğraf ekibi bulunacaktır.

Fotoğraf, Video, Ses Kaydı ve Çocuklar

Festival süresince kaydedilmiş olan içeriğin kullanılması durumunda çocukların korunması birincil önceliğimizdir. Etkinlik süresince kaydedilen video ve fotoğrafların kullanımıyla ilgili NSPCC’sı kurallarına sıkı sıkıya bağlı olmakla birlikte, kişilerin özel izni olmadan fotoğraf ve video görüntüleri kullanılmamaktadır.

Kişisel Fotoğraf ve Film Çekimi

Festivali ve katılımcıların bütünlüğünü korumak konusundaki hassasiyetimizi anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. Katılımcılar festival alanında fotoğraf ve video çekmek konusunda bazı kurallara uymak zorundadır. Cep telefonu veya kamerayla çekilen görüntüler yalnızca kişisel amaçlı olarak evde kullanılabilir. Etkinlik alanında çekilen fotoğraf ve videoların reklam veya ticari amaçla kullanılmasına kesinlikle izin verilmemektedir. Lütfen fotoğraf veya video içinde yer almak istemeyen katılımcıların mahremiyetine saygı gösteriniz. Festival alanına gelirken yanınızda profesyonel ekipman getirmeyiniz. Sağlık ve güvenlik kurallarını dikkate alınız.